Azərbaycanın mobil operatoru Bakcell şirkəti abunəçilərinin daha yaxından ünsiyyət qura bilməsi üçün yeni imkanlar təqdim edir. Həyatlarının yaddaqalan anlarını dostları və yaxınları ilə bölüşmək istəyən Bakcell abunəçiləri oktyabrın 19-dan başlayaraq Azerfon-Vodafone və Nar Mobile abunəçilərinə MMS göndərə və onlardan MMS qəbul edə biləcəklər.
Şirkətdən verilən məlumata görə, telefonunda MMS xidmətini aktivləşdirən Bakcell abunəçilərinin digər mobil operatorun abunəçilərinə göndərdikləri bir MMS-in qiyməti cəmi 0,08 manat təşkil edəcək.
Bakcell və Azerfon-Vodafone abunəçiləri arasında MMS xidmətindən yararlanın və həyatınızın ən gözəl anlarını yaxınlarınızla bölüşün!
Bakcell-in məhsul və xidmətləri haqqında ətraflı məlumat əldə etmək üçünwww.bakcell.com internet səhifəsinə daxil olmaq və ya 555-ə zəng etmək olar. Qeyri-Bakcell abunəçiləri isə 055 0000 555-ə zəng etməklə Bakcell-in xidmətləri haqqında məlumat əldə edə bilərlər.