12px13px15px17px
Tarix:03/12/11

Peşə bayramı ilə əlaqədar bir qrup rabitəçi Fəxri Fərmanla təltif olunub

Peşə bayramı gününün qeyd edilməsi ilə əlaqədar respublikada rabitə və informasiya texnologiyalarının inkişafında böyük əməyi olan işçilərin zəhmətinin qiymətləndirilməsi məqsədilə nazirliyin əmri əsasında bir qrup rabitəçi Fəxri Fərmanla təltif olunub.

 

 

RİTN-nin Aparatı üzrə:

1.

Vəliyeva Rəna Sahib qızı

ÜŞ-nin baş mütəxəssis-böyük inspektoru

2.

Əzizova Kəmalə Lətif qızı

ÜŞ-nin məsləhətçisi

3.

Osmanova Abuhəyat Zakir qızı

SİEŞ-in baş mütəxəssis-böyük inspektoru

4.

Rüstəmov Heydər Mürvət oğlu

MİŞ-in İqtisadi təhlil sektorunun müdiri

5.

Qədirov Cahandar Babaqədir oğlu

MİŞ-in İqtisadi təhlil sektorunun böyük məsləhətçisi

6.

Rzayev Rauf İbrahim oğlu

VQŞ-nin aparıcı məsləhətçisi

7.

Məmmədova Şəbnəm Yasin qızı

SİEŞ-in aparıcı məsləhətçisi

8.

Cabarov Rauf Gülağa oğlu

SİEŞ-in məsləhətçisi

9.

Alışov Eyvaz Ələsgər oğlu

İCŞ-in aparıcı məsləhətçisi

10.

Əsgərova Aysel Nuru qızı

BƏŞ-in Beynəlxalq tədbirlərin təşkili sektorunun böyük məsləhətçisi

11.

Nikupur Şəhriyar Quşanq oğlu

BƏŞ-in Beynəlxalq tədbirlərin təşkili sektorunun məsləhətçisi

12.

Kərimov Etiram İdris oğlu

Nazirin köməkçisi

13.

Təmirov Əlyar Rövşən oğlu

TŞ-nin müdiri

14.

Əliyev İsbəndiyar Museyib oğlu

İCŞ-in müdiri

15.

Budaqov Pərviz Taryel oğlu

HKŞ-nın müdir müavini, KƏMS-in müdiri

 

“Aztelekom”İB üzrə

1.

Qasımov Mehbalı Gülümxan oğlu

KMTQ-nin Şamaxı XTS 3-ün rəisi

2.

Həsənov Sarvan İbrahim oğlu

Masallı TKQ-nin sahə rəisi

3.

Əliyev Səyavuş Katib oğlu

Gəncə TKİ-nin mühəndisi

4.

Mahmudov İlham Mahmud oğlu

Tərtət TKQ-nin sahə rəisi

5.

Namazov Vaqid Yunus oğlu

BATS-ın iqtisadçısı

6.

Bağırov Etibar Məmməd Ağa oğlu

“Aztelekom”İB-nin MXSŞ-nin rəisi

7.

Bədəlova Nataşa Cəmil qızı

“Aztelekom”İB-nin KMBŞ-nin rəis müavini

8.

Səmədov Mirsəmid Qeyrət oğlu

Yardımlı TKQ-nin baş mühəndisi

9.

Ağamirzəyev Ağamirzə Oşu oğlu

KMTQ-nin rəisi

10.

Şərifzadə Teymur Rza oğlu

Ağcabədi TKQ-nin ƏT üzrə mühəndisi

11.

Məmmədli Yunus Məhərrəm oğlu

BATS-ın EQS-nin rəisi

12.

Ömərov Qazı Hicran oğlu

Qax TKQ-nin rəisi

 

BTRİB üzrə:

1.

Novruzov Rahib Bilal oğlu

BTRİB-in Təchizat şöbəsinin rəisi

2.

Həsənov Cavid Sədixan oğlu

Xəzər TKQ-nin rəisi

3.

Abasov Əhmədağa Böyükağa oğlu

BTRİB-in MUŞ-un mühasibi

4.

Sadıxov Hidayət Əli-Övsət oğlu

BTRİB-in TŞ-nin mühəndis təchizatçısı

5.

Mirzəyev Qabil Əli oğlu

Mərkəzi dispetçer xidmətinin dispetçeri

6.

Rzayev Vaqif Rza oğlu

Mərkəzi təmir bürosu xidmətinin rəisi

7.

Sultanov Əmirsultan Balaş oğlu

“AZ-EVRO TEL”MMC-nin KAİŞ-in rəisi

8.

Alquliyev Eynulla Qüdrət oğlu

“AZ-EVRO TEL”MMC-nin Texniki məsələlər üzrə direktor müavini

9.

Salmanov Nəriman Süleyman oğlu

Sabunçu TQ-nin rəisi

10.

Mustafayev Anar Heydər oğlu

BTRİB-in baş mühasibi

11.

Heydərova Şahzadə Ağayar qızı

BTRİB-in LKŞ-nin rəisi

12.

İbrahimova Fəridə Əvəz qızı

BTRİB-in SMS-in sahə ustası

13.

Kərimov Fikrət Taryel oğlu

Yasamal TQ-nin MXSŞ-nin rəisi

14.

Əliyev Fazil Əli oğlu

BATQ-nin İnkassasiya sexinin rəisi

 

“Teleradio”İB üzrə:

1.

Qocayev Məsud Yusif oğlu

Təsərrüfat üzrə baş direktor müavini

2.

Hüseynov Əliheydər Şahbaz oğlu

İstehsalat laboratoriyasının mühəndisi

3.

Vəliyev Yaşar Əli oğlu

Gəncə RTYF-nin baş mühəndisi

4.

Kazımov Hicran Rasim oğlu

Lənkəran RTYS-nin mühəndisi

5.

Məmmədov İnqilab Fikrət oğlu

İvanovka RTYS-in mühəndisi

6.

Əliyev Əlverdi Kəramət oğlu

BHİK-in sədri

7.

Mahmudov İltimas Balağa oğlu

TRİB-in baş energetiki

8.

Rəhimov Mahir Mansur oğlu

MRTYF-nin İstehsalat laboratoriyasının rəisi

9.

Yusifov Paşa Camaləddin oğlu

Şəki-Zaqatala RTY sahəsinin rəisi

10.

Kərimov Bəhlul Əsgər oğlu

Poylu TV stansiyasının 11-ci dərəcəli mühəndisi

 

“Azərpoçt”MMC üzrə:

1.

Quliyev Əsgər İbrahim oğlu

1 saylı PF-nin rəisi

2.

Məmmədov Rauf Əliməmməd oğlu

Əsas vəsaitlərin idarə olunması şöbəsinin rəisi

3.

Aslanova Eldəniz Yaqub qızı

4 saylı PF-nin rəis müavini

4.

Süleymanov Nazim Süleyman oğlu

“Azərpoçt”MMC-nin baş direktor müavini

5.

Batıyev Azər İmran oğlu

3 saylı PF-nin İnzibati şöbənin mühəndisi

6.

Mehyəddinov Ənvər Əlistan oğlu

Xaçmaz RPF-nin rəisi

7.

İsababayeva Həcər Müştəq qızı

2 saylı PF-nin sabiq poçtalyonu

 

BƏHM üzrə:

1.

Məmmədov Vaqif Xəlil oğlu

BƏHM-in direktor müavini

2.

Əliyeva Zeynəb Həmidulla qızı

BTKŞ-nin meneceri

3.

Kazımov Elçin Tələt oğlu

ÜŞ-nin rəis müavini

4.

Həsənov Taryel Rafail oğlu

TVQS-nin rəisi

5.

Nəcəfova Arzu Həsənqulu qızı

Beynəlxalq əlaqələr sektorunun müdiri

6.

Manafov Vahid Ağalar oğlu

BPŞ-nin rəisi

 

DRİ üzrə:

1.

Məmmədov Əflatun Məsim oğlu

DRİ-nin rəisi

2.

Rəsulov Musa Hüseyn oğlu

baş hüquqşünas

3.

Mahmudov Rauf Rüstəm oğlu

Qəbələ ERNM-in rəisi

4.

Kərimov Hikmət Aydın oğlu

Masallı ERNM-in rəisi

5.

Əsgərov Rövşən Namət oğlu

Radiomonitorinq şöbəsinin rəis müavini

6.

Həsənova Səbinə Aslan qızı

11-ci dərəcəli iqtisadçı

 

MHM üzrə:

1.

Mirzəliyev Mail Pənah oğlu

Mühəndis proqramçı

2.

Muradbəyli Turan Albert qızı

Mühəndis proqramçı

3.

Həmidov Mustafa Ənvər oğlu

Mühəndis proqramçı

4.

Mahmudov Babək Eyvaz oğlu

Mühəndis

 

 

Azərmarka şirkəti üzrə:

1.

Məmmədov Əjdər Çodar oğlu

Redaksiya və filateliya şöbəsinin rəisi

2.

Mirzəyev Xasay Əli oğlu

Baş rəssam

 

HMİ üzrə:

1.

Müseyibov Natiq Maşallah oğlu

Nizami TQ-nin mühafizəçisi

2.

Məmmədov Elşad Saleh oğlu

Sumqayıt TKQ-nin mühafizəçisi

3.

Məmmədov Elxan Oruc oğlu

Gəncə TKİ-nin mühafizəçisi

4.

Axundov Rəsul Əli oğlu

Zaqatala TKQ-nin mühafizəçisi

 

“Azərkosmos”ASC üzrə

1.

Əsədov Saməddin Fəxrəddin oğlu

Korporativ maliyyə sektorunun müdiri

2.

Həsənov Hikmət Qafar oğlu

Aşağıorbitli peyk sistemlərinin inkişafı şöbəsinin müdiri

 

 

Digərləri üzrə:

1.

Səfərov Rəşad Akif oğlu

RİMHİRK-in sədr müavini

2.

Süleymanov Böyükkişi Əlihüseyn oğlu

RİMHİRK-in əmyin baş texniki müfəttişi

3.

Abdullayeva Sevda Həsən qızı

Yüksək Texnologiyalar üzrə Tədqiqat Mərkəzinin direktoru

4.

İmanov Səxavət Əliş oğlu

Salyan, Neftçala rayonları üzrə SN

5.

Həsənov Tahir Bayram oğlu

Şirvan, Hacıqabul rayonları üzrə SN

6.

Vəlibəyov Mahmud Rustamoviç

İnformasiya Texnologiyaları İnstitutunun direktor müavini

 





Baxış sayı: 3916

© İstifadə edilərkən İctnews-a istinad olunmalıdır

Facebook Google Favorites.Live BobrDobr Delicious Twitter Propeller Diigo Yahoo Memori MoeMesto






26 May 2020

25 05 2020