12px13px15px17px
Tarix:03/12/11

Peşə bayramı ilə əlaqədar bir qrup rabitəçi “Rabitə Ustası” adına layiq görülüb

Peşə bayramı gününün qeyd edilməsi ilə əlaqədar respublikada rabitə və informasiya texnologiyalarının inkişafında böyük əməyi olan işçilərin zəhmətinin qiymətləndirilməsi məqsədilə nazirliyin əmri əsasında bir qrup rabitəçi “Rabitə Ustası” fəxri adına layiq görülüb.

 

RİTN-nin Aparatı üzrə:

1.

Məmmədzadə Mobil Qərib oğlu

Tənzimləmə şöbəsinin baş məsləhətçisi

 

“Aztelekom”İB üzrə:

1.

Niftəliyev Əhməd Cəmil oğlu

Abşeron TKQ-nin xətt mühəndisi

2.

Bədirov Ağakişi Çələbi oğlu

Xaçmaz TKQ-nin mühəndisi

3.

Babayev Məzahir Həsən oğlu

Yevlax TKQ-nin EATS-in sex rəisi

4.

Rəşidov Tehran Vahab oğlu

Qəbələ TKQ-nin sahə rəisi

5.

Parabaşov Umud Səməd oğlu

KMTQ-nin Xırdalan XTS 2-nin rəisi

6.

Mustafayev Mustafa Hacıbala oğlu

Qax TKQ-nin sahə rəisi

7.

Məmmədov Nizaməddin İsa oğlu

Qazax TKQ-nin rəisi

8.

Əliyev Azər Yavər oğlu

Masallı TKQ-nin müvəqqəti rəisi

9.

Məmmədov Həzrətqulu İslam oğlu

“Aztelekom”İB-nin ŞBTRŞ-nin rəisi

10.

Abidi İnqilab Yadulla oğlu

“Aztelekom”İB-nin MİİŞ-in rəis müavini

11.

Muxtarov İlham Tahir oğlu

“Aztelekom”İB-nin TKŞ-nin mühəndisi

12.

Mironova Marina Yuryevna

“Aztelekom”İB-nin OİŞ-in böyük elektrik mexaniki

13.

Tağıyev Razi Musarza oğlu

Baş direktorun beynəlxalq əlaqələr üzrə müşaviri

 

BTRİB üzrə:

1.

Həsənli Nizami Xuduş oğlu

BTRİB-in ÜİŞ-in rəisi

2.

Əhmədov Abbas Məmməd oğlu

BTRİB-in TŞ-nin rəisi

3.

Həsənov Oktay Əziz oğlu

BTRİB-in XQİŞ-in rəisi

4.

Novruzova Vəsilə Vəli qızı

BTRİB-in XİŞ-in rəisi

5.

Rəsulov Cabit Məhəmməd oğlu

“AZ-EVROTEL” MMC-nin direktoru

6.

Abbasov Rəşadət Tofiq oğlu

Xətai TQ-nin AHŞ-in rəisi

7.

Fərzəliyev Yasin Hüseyn oğlu

Sabunçu TQ-nin baş mühəndisi

8.

Mahmudov Novruz Mahmud oğlu

RQTTİ-nin rəisi

9.

Məmmədov Arzu Məmməd oğlu

Nizami TQ-nin TŞ-nin mühəndisi

10.

Fərzəliyeva Xalidə Saqi qızı

Xətai TQ-nin ATS-564/565-in mühəndisi

 

“Teleradio”İB üzrə:

1.

Şirinov Namiq Hüseyn oğlu

Bakı RTYF-nin rəisi

2.

Abdulov Sabir Yasin oğlu

MRTYF-nin baş mühəndisi

3.

Niftəliyev Vahid Süleyman oğlu

TRİB-in antenna qrupunun mühəndisi

4.

Fərzullayev Məmmədağa Məmməd oğlu

Lənkəran RTYS-nin mühəndisi

5.

Əliyev İlqar Əzim oğlu

“Teleradio”İB-nin İstehsalat laboratoriyasının rəisi

 

 

“Azərpoçt”MMC üzrə:

1.

Nəsibova Sevil Səməd qızı

Ödəniş xidmətləri şöbəsinin rəisi

2.

Rüstəmov Rövşən Mürvət oğlu

Əməliyyat şöbəsinin rəisi

3.

Cabbarov Vilayət Hidayət oğlu

Şəmkir PF-nin rəisi

4.

Əbdürrəhmanov Rövşən Akif oğlu

5 saylı PF-nin baş məsləhətçisi

5.

Qasımova Aybəniz Əbil qızı

PDM-in çeşidləyici-briqadiri

 

BƏHM üzrə:

1.

Məlikov Füzuli Almas oğlu

ŞTŞ-nin rəisi

2.

Hacıyev Hafiz Şakir ğlu

TAMŞ-ın rəisi

 

DRİ üzrə:

1.

Məmmədov Zəki Kazım oğlu

Texniki məsələlər üzrə baş mütəxəssis

2.

Səmədov Pərviz Abdurrəhman oğlu

Baş mühasib

 

MHM üzrə:

1.

Süleymanov Samir Yaqub oğlu

Baş texnoloq

 

Naxçıvan MR RİTN üzrə:

1.

Ələkbərov Əkrəm Paşa oğlu

Naxçıvan ŞRİ xətt sahəsi rəisi

2.

Məmmədov Ehtiram Əhməd oğlu

Ordubad RTVS-in mühəndisi

3.

Əliyev Elşad Adil oğlu

Düzdağ RTVS-in mühəndisi

 

RTDK üzrə:

1.

Hüseynov Salman Bəhram oğlu

RTDK-nın katibi

 





Baxış sayı: 2924

© İstifadə edilərkən İctnews-a istinad olunmalıdır

Facebook Google Favorites.Live BobrDobr Delicious Twitter Propeller Diigo Yahoo Memori MoeMesto






26 May 2020

25 05 2020